GERİBACK

İletİşİm

Kastamonu / Merkez - Kocaeli / İzmit
tel: 0543 622 66 36     e: taner@thgrafik.com

Hertürlü fiyat teklifi,çalışmalarınız için iletişime geçebilirsiniz.
Skype (taner_11_37@hotmail.com) adresinden de ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarım Anasayfa
#taner hebek
Proje Ödülü
Büyük Firmayla Çalışma Fırsatı

HAKKIMDA

1995 Kastamonu Merkez doğumlu genç sanatçı sanat hayatına lise döneminde Aytaç Eruz Anadolu Lisesinde başlamıştır. Sanatçının ilk sanat deneyimi okulunun logo yarışmasına katılarak birinci gelmesi sonucu ışığı kendisinde görerek Grafik bölümüne yönelmiştir. Üniversite yaşamını düşünerek Sait CİVCİOĞLU sanat galerisinde 3 yıl sanat eğitimi alarak yetenek sınavlarına hazırlanmıştır. Üniversite yetenek sınavları için çeşitli yerlerde sınavlarına girmiş, ama hedeflerinde Istanbul veya Istanbula yakın olmak istediği için tekrardan hazırlanmıştr. Kocaeli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünü asil olarak kazanarak belirlediği hayallere bir adım daha yaklaşmasını sağlamıştır. Bu süre zarfında Grafik tasarımın temel taşı olan tipografinin önemini kavrayan sanatçı içerisindeki yeteneğini tipografi ile birleştirerek konusunda başarılı isimler ile birlikte anılmaya başlanmıştır. Tasarımlarında ilgi alanlarını işliyor. Minimalist tarz benimsemiştir. Tasarımlarında karmaşadan uzak dingin bir tat vardır. Freelance olarak çalışmaya devam eden sanatçı web sitesi olan www.thgrafik.com adresinden ulaşım sağlanmaktadır.

KISACA

Mesele küçücük bir fikrin kalemin ucundaki mürekkebe, büyüyerek tasarıma, daha da olgunlaşıp serpilince bir markaya dönüşen bu biraz hüzünlü, biraz düşündürücü hikâyede benim başrolü nasıl kaptığım… Tasarım bir hikâye elbet. Okkalı bir girizgâh yapabilmek için önce görmek gerek. Düşle fikir yekvücut olabilecek mi? Burası önemli; İlk zamanlar ben de tökezledim. Bir ileri bir geri… Kimi zaman fikir tuttu düş düştü, kimi zaman ikisi de çöpe gitti.Yavaş yavaş, serin serin piştim. “Oldum” demiyorum sayın bayım! Sanatta oldum demek için çok yol var gidilecek.. Peki ya sonrası… Sonrasında renkler kalıbının adamı olabilecek mi? Çizimler tirübüne oynayabilecek mi? Tüm bunlar olurken heyecan orada bir yerde duruyor mu? Peşinden yalın ayak gittiğim bir fikir beni çıkmaz sokağa da çıkarabilir. Tasarımın derin suları seni aşağı da çekebilir.Bu risklere rağmen doğru oynamak gerek kozlarını. Ellerinde doğan bir markanın neye ihtiyacı olduğunu en iyi bilen yine tasarımcıdır. Ee peki cillop gibi bir tasarım ortaya koyabildik mi? Taktir sizin...

TASARIMLARLA
BÜYÜLEME

Bir kişiyi etkilemenin yolu ilk olarak görsellikten geçer. Ne söylendiği ikinci plandadır. Kurumsal şirketler öncelikle göze hitap ederek hedef kitleleri ile iletişim kurmayı başarırlar. Bir Dünya Web, yaptığı tasarımlarla müşteri ile hedef kitle arasında en etkili bağı kurar. Kartvizit, broşür, poster, afiş, davetiye ve yiyecek & içecek menüleri gibi firmanızın tanıtımını sağlayan objeler genelde herkes tarafından basit ve ucuz yollu işler tercih edilir. Başarılı bir tasarım sadece "görsel açıdan zengin" değil, gelişmeye uygun, bilgiyi doğru sunan ve değer katan bir tasarımdır.

Tasarımda zengin bir görselliğin yanı sıra, hedef kitleye mesajın hızlı ve doğru iletilmesi çok önemlidir. Bir Dünya Web tasarım standartlarının üstünde maksimum verimi alabilecek çözümler üretir. Her türlü tasarım hizmetleri dışında deneyimli elemanları ve profesyonel çözüm ortakları ile siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermektedir. Grafik tasarımcıları ile sosyoloji ve iletişim alanlarında eğitim almış uzmanlardan oluşan ekibimiz, masaüstü yayıncılığı için kurumsal kimlik ile internet yayıncılığı için grafik tasarımı yapmaktadır. Çoğu grafik tasarımı ve multimedya çözümler sunan firmalardan farkımız, tasarımı yalnızca görsel bir ifade olarak ele almayışımızdır. Tasarım, bizim için sadece en iyi, en yeni görsel çözümleri sunmak değildir, aynı zamanda kaliteli içerik sunumu demektir. İyi bir grafik tasarım, karşılıklı iyi bir iletişimle başlar. Müşterilerimizin istek ve taleplerini alan müşteri danışmanlarımız, bu taleplerle doğru orantılı çözümleri sunacak olan tasarım ekibimiz ile siz, müşterilerimiz arasında kesintisiz bir iletişimi sağlamanın en önemli ilk adım olduğunun farkında olarak titizlikle hareket ederler.